bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Veteriner Kliniğimiz kesintisiz hizmetiyle günün her saatinde ve tüm imkanlarıyla acil durumlara müdahale etme imkanına sahiptir.

 

   Tecrübeli hekimlerimizle günün her saatinde acil durumlarda en hızlı şekilde kaza, yüksekten düşme, vb. durumlarda hızlı müdahale, doğru teşhis ve doğru tedavi uygulanabilmektedir.

 

   Acil durumlarda son teknoloji Dijital röntgen görüntülemesi ile anlık görüntüleme sonuçları alınması ve tespitte bulunulması yanında, son teknolojik imkanlarla donatılmış laboratuvar birimimizle seri bir şekilde tahlil yapılması kliniğimizin tüm gün boyunca aynı kalitede hizmet verebilmesini sağlamaktadır.

 

   Kliniğimizde 24 saat boyunca herhangi bir acil gereklilik karşısında operasyon seçeneği dahil tüm tıbbi müdahaleler yapılabilmektedir.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon