bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Kliniğimizde alanında uzman hekimlerimiz tarafından;  kanatlı hayvan, su ve kara kaplumbağaları, iguana, bukalemun, tavşan, hamster, guenia pig, gelincik, balık gibi egzotik türlerin teşhis ve tedavilerini başarıyla gerçekleştirebilmektedir.

   Kliniğimiz eczanesinde egzotik petleriniz için gerekli ilaçlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizin yoğun bakım ünitesinde egzotik türlerinizin müşahede altında tutarak 24 saat uzman hekimlerimiz tarafından tedavileri ve kontrolleri yapılabilmektedir.


   Operasyon öncesi ve sonrasında yoğun bakım ünitelerimizde tedavi devamları sağlanabilmektedir.

Operasyon gerektiren durumlarda kliniğimiz ameliyathanesinde uzman hekimlerimiz tarafından tüm operasyonlar başarı ile yapılabilmektedir.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon