bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Veteriner Tamamlayıcı Tıp, günümüz modern veteriner tıbbıyla birlikte, onun etkisini azaltmadan, hasta kedi köpeklerimizin durumunu iyileştirmek üzere kullanılır. Bu amaç ile uyguladığımız tedavi yöntemleri, halihazırda kullanılan esas tedavinin etkisini desteklerken, hastalarımızın çok daha çabuk, komplikasyonsuz iyileşmesine veya hastalıklarla savaşmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Ozon Tedavisi

 

   Ozon kliniğimizde öncelikle kedi ve köpeklerde bakteri, mantar ve virüsler sebep olduğu hastalıkların tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılır. Bakteri ve mantar öldürücü, virüs çoğalmasını önleyici özelliğinin yanı sıra enfekte olmuş yaraların dezenfeksiyonunda, dolaşımla ilgili bozuklukların tedavisinde ve vücudun yeniden canlandırılmasında ozon kullanılmaktadır. Son olarak bağışıklık sistemini güçlendirmek ve vücut direncini arttırmak için ozon terapiden faydalanılmaktadır.

 

Hirudoterapi

 

  Kliniğimizde sülükler, tükrük bezi salgıları bulunan 100’ün üstünde farklı bioaktif madde sayesinde vazodilatatör, bakteriyostatik, analjezik, antienamatuar ve antikoagulan, ödem çözücü, mikrosirkülasyon bozukluklarını önleme, organ ve dokuların hasarlı vasküler permeabilitesini, hipoksiyi düzeltme, kan basıncını düşürme, immüniteyi arttırma, ağrıyı giderici ve organizmanın biyoenerjetik durumunu arttırma amacı ile kullanılmaktadır.

 

Akupunktur

 

   Geleneksel tedavi yöntemlerinden akupunktur son yıllarda veteriner hekimliğinde de yerini almaya başladı. Kronik ağrılar, nörolojik bozukluklar, sakinleştirici etkisi, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve dokuların kendini yenileme özelliğinin artırılması gibi bir çok hastalığın tedavisinde kullanılabilir. Kliniğimizde modern tıbbın bütün imkanlarından faydalanarak lazer akupunktur cihazları ile sinir uzamlarına uyarı verilerek geleneksel olan bu tedavi yöntemi modern hayata adapte edilmiştir.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon