bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Klinik olarak içinde yaşadığımız dünyanın sadece biz insanlara ait olmadığını tüm hayvanların kendilerine özgü hayat şartları içinde yaşama özgürlüğüne sahip olduğuna inanmaktayız. Bu bağlamda sokak köpeği kedisi değil sokağın kedilerinin köpeklerinin özgür yaşam alanlarına saygı duymakla beraber, köpekler ve kediler için en ideal yaşam ortamının evler olduğunu düşünmekteyiz. Sahipsiz hayvanların da en az sahipli hayvanlar kadar korunması, bakımı, beslenmesi ve özellikle kötü muamelelerle karşı karşıya kalmaması için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı mesleki bir sorumluluk, insani bir borç olarak görmekteyiz.

 

   Bu amaçla kliniğimiz ilk kurulduğumuz günden beri faaliyette olan Evlat Edindirme Birimi sayesinde, yüzlerce kedi ve köpeği bir yuva sahibi, aynı sayıda hayvansever dostumuzu da evlat sahibi yapmıştır.

 

   Hiçbir maddi menfaat beklemeksizin evlat edindirdiğimiz, yuva sahibi yaptığımız her köpek için yaşadığımız mutluluk, hasta bir kedi veya köpeği hayata döndürdüğümüz zaman yaşadığımız mutlulukla eş değerdedir.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon