bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Klinik olarak içinde yaşadığımız dünyanın sadece biz insanlara ait olmadığını tüm hayvanların kendilerine özgü hayat şartları içinde yaşama özgürlüğüne sahip olduğuna inanmaktayız. Bu bağlamda sokak köpeği kedisi değil sokağın kedilerinin köpeklerinin özgür yaşam alanlarına saygı duymakla beraber, köpekler ve kediler için en ideal yaşam ortamının evler olduğunu düşünmekteyiz. Sahipsiz hayvanların da en az sahipli hayvanlar kadar korunması, bakımı, beslenmesi ve özellikle kötü muamelelerle karşı karşıya kalmaması için yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı mesleki bir sorumluluk, insani bir borç olarak görmekteyiz.

 

   Bu amaçla kliniğimiz ilk kurulduğumuz günden beri faaliyette olan Evlat Edindirme Birimi sayesinde, yüzlerce kedi ve köpeği bir yuva sahibi, aynı sayıda hayvansever dostumuzu da evlat sahibi yapmıştır.

 

   Hiçbir maddi menfaat beklemeksizin evlat edindirdiğimiz, yuva sahibi yaptığımız her köpek için yaşadığımız mutluluk, hasta bir kedi veya köpeği hayata döndürdüğümüz zaman yaşadığımız mutlulukla eş değerdedir.