bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Son teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler, dijital ortamda arşivlenmektedir. Böylece detaylı inceleme ile tanıda  yeterli görüntüler elde edilebilmekte ve deneyimli uzman doktorlar tarafından incelenmektedir.

 

Wood Lamp

 

   Mantar hastalığı bazı bakteriyel hastalıklar ve pigmentasyon bozukluklarının tanısında kullanılan wood lambası sayesinde hastalıklar ilerlemeden tanısı koyulup tedavi sürecine başlanmaktadır.

 

Video Otoskopi

 

  Klinikte kullanılmakta olan son teknolojiye sahip Video Otoskopi cihazı ile büyük ekran monitörden görüntü alarak çok daha kaliteli ve çok daha güvenilir sonuçlar elde edilmektedir.

 

Röntgen

 

   Röntgen organların boyut, yer ve şekilleri ile ilgili bilgi sağlayan önemli bir görüntüleme yöntemidir. Röntgen sayesinde kemik, akciğer, kalp, karın boşluğu, ağız boşluğu ve diğer bölgeler incelenebilir ve kemik kırıklarından eklem hastalıklarına, tümörlere, bir takım kalp hastalıklarından yabancı cisimlere kadar bir çok durum ve hastalıkla ilgili bilgi ediniriz. Röntgenler genellikle yapılan ilk testler arasındadır çünkü prosedür esnasında ağrı oluşmaz ve çoğu zaman hızlı ve kesin bir tanıya olanak sağlar.

 

 

Ultrasonogrofi

 

   Ultrason röntgen ile değerlendirilemeyen organ ve dokuların hastalıklarının incelenebilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bir takım kalp hastalıklarında yavru sayısına, organlardan köken alan tümöral veya kistik yapılara, mide, bağırsak gibi sindirim sistemi organlarındaki tıkanmalar ve idrar kesesinde kristal ve taş oluşumu ile ilgili bilgi verebilir. Değerlendirmeler uzman hekimler ile beraber yapılarak doğru teşhis ve tedavi sağlanır. Bunun yanı sıra yine röntgende olduğu gibi ağrı verici bir teknik olmadığından dostlarımız bu işlem esnasında rahatsızlık duymazlar.

MR

   Kliniğimizde en gelişmiş görüntüleme tekniği olarak bilinen MR ile birçok hastalığın tanısı konmaktadır. Anlaşmalı bir kurum ile verilen MR hizmeti için mutlaka randevu almalısınız.

Endoskopi

 

   Modern tıbbın gereksinimi olan teknolojiden tüm imkanlarıyla faydalanan kliniğimiz bünyesinde çağın en yüksek teknolojili Endoskopi cihazı için hizmet sağlanmaktadır.. Gerek tanıda gerek de tedavide kullanılan bu cihaz ile yapılan işlemler kedilerin ve köpeklerin sağlığını minimum riske atmaktadır.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon