bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

    Kedi ve köpeğinizdeki davranış problemleri hem davranışsal nedenlere, hem de tıbbi sebeplere bağlı olabilir. Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesinde, veteriner hekimlerimiz, altta yatan tıbbı problemin ekarte edilmesi için konsültasyondan önce fiziksel muayene ve bir problemi doğru teşhis etmek için kan veya idrar testleri de dahil olmak üzere tam bir muayene yapmak suretiyle hayvan davranış problemlerini araştırmaktadır. Davranış videosunu bir şekilde elde etmek mümkünse, veteriner hekiminize bunu iletmeniz tanı ve tedavide önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

 

   Kliniğimiz, köpeklerde sıkça görülen davranış problemlerinden; aşırı havlama, eve idrar ve ya dışkı yapma, idrar ile işaretleme, dışkı yeme ( kaprofaji), insanların üstüne atlama, kaçma, kovalama, saldırganlık (eve yeni gelenler, çocuk, bebek veya yeni hayvanlar) olmak üzere bir çok konuda siz köpek sahiplerine danışmanlık yapmaktadır.

   Kliniğimiz, kedilerde sıkça görülen davranış problemlerinden; eve idrar ve ya dışkı yapma, idrar ile işaretleme, yeme bozuklukları (aşırı emme veya çiğneme davranışı gibi), saldırganlık ve eve yeni gelenlere (bebek veya yeni hayvanlar) olmak üzere bir çok konuda siz kedi sahiplerine danışmanlık yapmaktadır.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon