bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

    Kedi ve köpeğinizdeki davranış problemleri hem davranışsal nedenlere, hem de tıbbi sebeplere bağlı olabilir. Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesinde, veteriner hekimlerimiz, altta yatan tıbbı problemin ekarte edilmesi için konsültasyondan önce fiziksel muayene ve bir problemi doğru teşhis etmek için kan veya idrar testleri de dahil olmak üzere tam bir muayene yapmak suretiyle hayvan davranış problemlerini araştırmaktadır. Davranış videosunu bir şekilde elde etmek mümkünse, veteriner hekiminize bunu iletmeniz tanı ve tedavide önemli ölçüde yardımcı olacaktır.

 

   Kliniğimiz, köpeklerde sıkça görülen davranış problemlerinden; aşırı havlama, eve idrar ve ya dışkı yapma, idrar ile işaretleme, dışkı yeme ( kaprofaji), insanların üstüne atlama, kaçma, kovalama, saldırganlık (eve yeni gelenler, çocuk, bebek veya yeni hayvanlar) olmak üzere bir çok konuda siz köpek sahiplerine danışmanlık yapmaktadır.

   Kliniğimiz, kedilerde sıkça görülen davranış problemlerinden; eve idrar ve ya dışkı yapma, idrar ile işaretleme, yeme bozuklukları (aşırı emme veya çiğneme davranışı gibi), saldırganlık ve eve yeni gelenlere (bebek veya yeni hayvanlar) olmak üzere bir çok konuda siz kedi sahiplerine danışmanlık yapmaktadır.