bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Kedi ve köpeklerin ve onlara tutku ile bağlı olan hayvansever dostlarımızın hasta olduktan sonra iyileşmelerinin çok büyük kayıplara (işgücü, sakatlıklar, maddi ve manevi kayıplar, hatta ölüm…) neden olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Patistanbul olarak bizlerin önemli bir misyonu sadece kedi köpeklerin değil siz kedi köpek sahiplerinin de hasta olmalarını engelleyen koruyucu veteriner hekimlik (aşılama, parazit mücadele programları, çevre sağlığı vs.) hizmetleri vermektir. Geçmişte birçok sağlık problemine neden olan Kuduz ve Kist gibi zoonoz hastalıklar (hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar) bugün bu hastalıklara karşı geliştirilen aşı ve ilaçlar sayesinde önemini kaybetmiştir.

 

   Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi gerçek koruyucu hekimlik için bu konuda dünyada üretilen en kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanır. Hastanemiz aynı zamanda aşı gibi kolay bozulabilecek biyolojik maddeleri en uygun şartlarda muhafaza edilmesi için azami özen gösterir.

 

   Yapılması gereken aşı ve antiparaziter ilaçlar sizlere bir program dahilinde sunulur ve uygulama tarihleri yaklaştığında sms, telefon ve e-mail ile hatırlatma yapılır.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon