bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Kedi ve köpeklerin ve onlara tutku ile bağlı olan hayvansever dostlarımızın hasta olduktan sonra iyileşmelerinin çok büyük kayıplara (işgücü, sakatlıklar, maddi ve manevi kayıplar, hatta ölüm…) neden olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Patistanbul olarak bizlerin önemli bir misyonu sadece kedi köpeklerin değil siz kedi köpek sahiplerinin de hasta olmalarını engelleyen koruyucu veteriner hekimlik (aşılama, parazit mücadele programları, çevre sağlığı vs.) hizmetleri vermektir. Geçmişte birçok sağlık problemine neden olan Kuduz ve Kist gibi zoonoz hastalıklar (hayvanlardan insanlara geçen hastalıklar) bugün bu hastalıklara karşı geliştirilen aşı ve ilaçlar sayesinde önemini kaybetmiştir.

 

   Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi gerçek koruyucu hekimlik için bu konuda dünyada üretilen en kaliteli ve güvenilir ürünleri kullanır. Hastanemiz aynı zamanda aşı gibi kolay bozulabilecek biyolojik maddeleri en uygun şartlarda muhafaza edilmesi için azami özen gösterir.

 

   Yapılması gereken aşı ve antiparaziter ilaçlar sizlere bir program dahilinde sunulur ve uygulama tarihleri yaklaştığında sms, telefon ve e-mail ile hatırlatma yapılır.