bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

   Kedi ve köpeklerin deri ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaçları vardır. Köpeklerimizin ırk ve tüy yapılarına göre fırçalanması ve tırnak kesimleri deneyimli kuaförümüzce yapılmaktadır.

 

   Patistanbul olarak sağlıklı kedi ve köpeklere hekim önerisi olmadıkça tıraş ve banyo yapılmasını önermemekteyiz. Kliniğimizde tüm bu işlemler yapılırken anestezi kesinlikle yapılmamaktadır. Hiçbir işleme izin vermeyen agresif köpeklerimizde ve kedilerimizde ise hekim kontrolünde haf sedasyon uygulanmaktadır. Bu işlem öncesinde mutlaka genel sağlık durumu tetkik edilecektir.

 

   Tüy bakımı için kullanılan tüm aletlerin her işlemden sonra özel dezenfektan spreyle ile sterilize edildiği klniğimizde, pet kuaför hizmetleri randevuludur. 

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon