bahçeşehir veteriner kliniğinde köpek muayenesi
Hizmetlerimiz

    Hastanemiz acil kavramını sadece kaza geçirmiş veya çok ağır klinik tablosu olan evcil dostlarımıza hizmet sunan bir ünitenin ötesine taşımıştır. Her hastanın kendine özgü acil kavramına yanıt olmayı hedefleyen Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi'nde köpeklerimiz ve hayvansever dostlarımız için acil olan her durum, bizim ve ekibimiz için de acildir.

 

   Aynı insanlarda olduğu gibi köpeğiniz için de normal hayatın akışı içinde olmayan, düşünülmeyen sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. İşte bu gibi tatsız durumlarda size uzanan bir elin olduğunu bilmek çok önemlidir.

 

   Biz Patistanbul Veteriner Hekim Muayenehanesi'nin hekimleri olarak günün her saatinde her hastamıza kendi kedimiz, köpeğimiz gibi davranmaktan onur ve gurur duyarız.

footer_backround-bahçeşehir veteriner.pn

İstanbul'da Bahçeşehir Veteriner, Esenyurt Veteriner, Gölet Veteriner, Koza Veteriner olarak bu ve bu bölgeler çevresindeki evcil hayvanlara, dünya standartlarında modern veteriner sağlık hizmeti sunan bir  veteriner kliniğidir.

Adres:    Sanayi-Koza mahallesi 1655.sokak

                Koru Sitesi 36. Dükkan, 34538

                Bahçeşehir/Esenyurt/İstanbul

Telefon:  0 (212) 695 95 69      

                0 (553) 695 95 69

Çalışma Saatleri: 

10:00 - 21:00 Pazatertesi - Cumartesi

12:00 - 18:00 Pazar

Kurumsal

  • Instagram - bahçeşehir veteriner
  • bahçeşehir veteriner facebook

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

veteriner, veteriner hekim,  hayvan doktoru, hayvan hastanesi, pet klinik, veteriner kliniği, veteriner klinikleri, en yakın veteriner, nöbetçi veteriner, kedi kısırlaştırma, köpek kısırlaştırma, veterinerlik, pet kuaför, acil veteriner, veteriner numarası, hayvan sağlığı, veteriner randevu, küçükçekmece veteriner, küçükçekmece veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, bahçeşehir veteriner, bahçeşehir veteriner kliniği, esenyurt veteriner, esenyurt veteriner kliniği, veteriner cerrahi, pet pansiyon, pet ambulans, veteriner aşı, veteriner muayene, veteriner aşı, akbatı veteriner, ikitelli veteriner, başakşehir veteriner, başakşehir veteriner kliniği, 24 saat açık veteriner, kısırlaştırma, aşı, kedi, köpek, kuş, veteriner cerrah,pet kuaför,  pansiyon